x
H E D A L İ F T

Hakkımızda

Hakkımızda

Heda Grup HEDA VİNÇ Nakliyat Metal İnşaat Maden San. Tic. Ltd. Şti. 2000 Yılında Konya’da kurulmuş olup; ilk olarak inşaat alanında başlayıp, makaslı platform üretimi, çelik konstrüksiyon ve vinç işletmeciliği alanlarında faaliyetlerini genişleterek hizmet vermeye devam etmiştir. Tamamen Avrupa Standartları’na uygun olarak üretilen ve CE belgesine sahip makaslı platformlarda üretim yapılmaktadır. Vinç işletmeciliği ise 7 tondan 500 tona kadar hizmet vermekle birlikte, aynı zamanda müşterilerine makaslı platform, eklemeli platform, dikey platform ve forklift kiralama hizmeti de kaliteli ve sorunsuz bir şekilde sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak, kaliteli, deneyimli çalışma kadromuz ve işinde uzman personelimizle her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sektöründeki markalaşma ve ticaret hayatındaki başarısıyla adından sıkça söz ettiren HEDA VİNÇ METAL, bugünlere sağlam adımlarla gelmiş ve aydınlık bir geleceği kendisine vizyon edinmiştir.

Sürekli gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" ve referanslarımız ise çalışmalarımızın ciddiyetinin ve sizlere verdiğimiz önemin en güçlü kanıtıdır. Firmamız HEDA VİNÇ METAL olarak; tüm müşterilerinin taleplerine ve kalite standartlarına uygun olarak cevap vermek amacıyla onların çözüm ortağı olmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırımlarına ve hızla çalışmalarına devam etmektedir.